У Черкасах 400 метрів вулиці Жужоми підрядник відремонтує за 25 мільйонів

Новини

Департамент архітектури Черкаської міської ради за результатами тендеру уклав угоду на реконструкцію вулиці Сержанта Жужоми в мікрорайоні Митниця. Роботи виконає один з фаворитів міської влади – підприємство «Дорстрой». Вартість за договором – 25 мільйонів гривень.

Ukrainian English Russian

Про це йдеться на порталі Dozorro.

Техзавданням передбачені підготовчі роботи, ремонт дорожнього покриття (включно з новим будівництвом, примиканням за типом “кільце”), облаштування стоянок, тротуару, велосипедних доріжок, організація дорожнього року (шляхові знаки, огорожа, нанесення розмітки), встановлення освітлення й озеленення території. Окрім того, підрядник облаштує зливову каналізацію та перевлаштує водогін.

За календарним планом роботи мають завершити у червні наступного року.

У відомості ресурсів до локального кошторису на дорожнє покриття вулиці вказано, що підрядник використає 1858 тонн асфальту крупнозернистого тип А марка 1 за ціною 2863 гривні за тонну. Також буде використано 916 тонн ЩМА-15 по 3513 гривень на тонну. Таким чином на це піде близько 8,54 мільйона гривень, без урахування податку на додану вартість, інформує 18000.com.ua.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: