У Черкасах бракує «автомобільних» фахівців

Авто

На ринку праці не збалансований попит і пропозиція. Щорічно в Черкасах випускають велику кількість юристів, маркетологів та економістів, реальний попит на яких дуже низький. Але навіть серед цих випускників мало справжніх фахівців, які знаються на своїй справі

Ukrainian English Russian

In.ck.ua  дізнався у топ-менеджерів різних сфер бізнесу, яких фахівців насправді бракує в Черкасах. У переліку «дефіцитних» - і представники технічних спеціальностей.

- У Черкасах важко знайти спеціалістів по роботі з імпортними авто старше 2005 року – від електриків до механіків. Потрібно довго і наполегливо працювати, щоб стати професіоналом у цій сфері, починати краще з незначних робіт. Просто закінчити технікум недостатньо. У цій сфері велика плинність кадрів, тому що автомайстерні, навіть офіційних дилерів, шукають досвідчених працівників. Навчати особливостей роботи ніхто не хоче, - розповідає Олександр Коваленко,директор магазину матеріалів для фарбування та догляду за автомобілем "Авто-Фарби".

За його словами, у місті є декілька досвідчених автоелектриків і механіків, до яких треба записуватися за тиждень. І працюють вони самі на себе.

 - Також недостатньо фахівців по роботі з дизельними автомобілями. Ще одна причина нестачі кадрів – брак потрібного устаткування. У нас багато працівників з шиномонтажу та фарбування автомобілів. Але і серед них професіоналів – одиниці, додає він.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: