У Черкасах будують нові стадіони

Новини

У рамках програми «Велике будівництво», що була ініційована президентом України, на Черкащині триває будівництво чотирьох стадіонів.

Ukrainian English Russian

Нині завершується будівництво стадіону обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву. Означеним проєктом на 2020 рік: передбачається облаштування спортивних майданчиків, зокрема секторів для стрибків у висоту, метань спису, штовхання ядра; футбольного поля, бігової доріжки по колу. Навколо футбольного поля передбачене полотно для бігових доріжок на якому облаштовують 4 бігових доріжки - на дистанції 60, 100, 400 та 1000 метрів. Нині на стадіоні збудовані глядацькі сидіння на трибунах та павільйону для спортивного інвентарю.

Про це повідомляє Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Також у рамках «Великого будівництва» відбувається капітальний ремонт спортивного комплексу комунального закладу „Кам’янський ліцей № 1. Нині проведені такі роботи: встановлення міні-футбольного поля з синтетичним покриттям розміром 42x22 метри. Облаштовано волейбольно-баскетбольний майданчик розміром 30x17 метри. Проведено капітальний ремонт спортивної будівлі (роздягальні, душові та дах), а також встановлено спортивний антивандальний майданчик на 11 вуличних тренажери.

Третім об’єктом програми є - будівництво стадіону у Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 Черкаської міської ради. Там облаштують футбольне поле із поліуретановим покриттям розміром 60x40 м, легкоатлетичні доріжки, трибуни та освітлення. Також проєктом передбачено огородження всієї території, улаштування тротуарної плитки, встановлення спортивного обладнання, встановлення зовнішнього електроосвітлення та посів газонної трави.

Реконструкція стадіону дитячо-юнацької спортивної школи у місті Золотоноша Черкаської області. Проведення комплексної реконструкції стадіону ДЮСШ передбачає:

-будівництво основного футбольного поля розміром 5220 м, (90 метрів на 58 м);

-будівництво майданчику для баскетболу та волейболу (28 метрів на 15 метрів);

-благоустрій прилеглої території.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: