У Черкасах хочуть перейменувати декілька вулиць та провулків

Новини

Відповідний проєкт рішення зареєстрований на сайті міської ради.

Ukrainian English Russian

У зв’язку з поверненням історичних назв вулиць та провулків міста та історичних подій, що відбулися в України на засіданнях комісії з питань найменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів, інших споруд, розташованих на території міста та встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дошок у місті Черкаси ради (протоколи засідання топонімічної комісії від 15 грудня 2016 року, від 17 лютого 2017 року та  від 04 квітня 2017 року) були підготовлені пропозиції щодо перейменування вулиць та провулків у місті Черкаси.

Йдеться про такі вулиці:

Комісією були оприлюднені пропозиції через засоби масової інформації (офіційний інтернет - портал Черкаської міської ради). Вивчення громадської думки проведено шляхом організації загальноміського громадського обговорення (звіт про проведення громадського обговорення щодо перейменування об’єктів топоніміки міста Черкаси від 20.07.2017).

Після чого підготовлено проект рішення виконавчого комітету "Про проект рішення міської ради "Про перейменування вулиць та провулків у місті Черкаси".

Рішення щодо перейменування вулиць буде ухвалено під час сесії міської ради, пише zmi.ck.ua.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: