У Черкасах оголосили конкурс на придбання обладнання для громадських майстерень

Актуально

Агенція регіонального розвитку запрошує виробників та постачальників надати комерційні пропозиції для постачання обладнання у межах проекту «Запуск громадських майстерень в 3 громадах Черкаської області».

Ukrainian English Russian

Повідомлення про розміщене на сторінці агенції у «Фейсбуці».

Конкурс оголошений для придбання: рейсмусових, свердлильних, точильних, циркулярних, торцовочних станків, а також іншого обладнання для ремонту, пише 18000.com.ua.

Детальний перелік необхідного обладнання, його бажані технічні характеристики та іншу додаткову інформацію можна знайти тут: https://cutt.ly/krxDrBa

Згідно з повідомленням, учасник конкурсу може надати свої комерційні пропозиції, як одразу для всього переліку обладнання, так і для окремих його позицій.

Комерційна пропозиція повинна містити повну фіксовану ціну одиниці товару, кількість та загальну вартість товару (з ПДВ) з урахуванням доставки та інших супутніх витрат, а також повну назву обладнання, його характеристики та комплектацію.

Надсилати пропозиції на адресу: [email protected]  не пізніше ніж 10 лютого 2020 року (включно).

Зацікавлені постачальники можуть отримати додаткову інформацію надіславши запитання за адресою: [email protected]  або за телефоном: +38(093)0244836, Остряніна Світлана.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: