У Черкасах перевірили роботу салонів краси та перукарень (відео)

Споживчий ринок

Чи обробляють робочі поверхні у салонах краси? Чи проводять температурний скринінг та чи носять клієнти маски? Працівники Держпродспоживслужби спільно з муніципальною інспекцією та журналістами Суспільного перевірили сьогодні у Черкасах.

Ukrainian English Russian

Інспектори пильнують, чи на вході до приміщення є засоби індивідуального захисту, антисептик та безконтактний термометр. Такий інвентар має бути у кожному салоні краси, зазначила головна спеціалістка відділу держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Черкаського міського управління Наталя Муха.

Також інспектори звертають увагу на те, як дезінфікують поверхні після процедур. Зі слів однієї із власниць салонів, працівникам закладу доводиться більше часу витрачати на прибирання.

Адміністраторка одного із закладів Юлія Пономаренко, розповіла, що графік роботи салону після карантину змінився. Відтепер працівники установи працюють тільки за записом.

Зі слів Наталії Мухи, такі рейди проводять, аби зменшити кількість захворювань на коронавірус.

Такі перевірки проводять із 22 травня. З того часу складено 400 актів про порушення санітарних вимог, повідомила Наталя Муха. Рейди влаштовуватимуть щодня до зняття усіх карантинних обмежень.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: