У Черкасах побудують новий центр медичної допомоги

Будівництво. ЖКГ

У Черкасах по вулиці Корольова збудують центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. На сьогодні в Черкаській ОДА визначаються із підрядником, що має виконати будівельні роботи.

 

Ukrainian English Russian

Про це йдеться на порталі Dozorro.

Техзавданням, окрім будівельних робіт, передбачено придбання меблів та необхідного інвентарю, а також монтаж обладнання системи зв’язку та передачі даних і благоустрій території.  Усі роботи мають бути завершеними до кінця 2021 року, пише 18000.com.ua. 

16 серпня відбувся аукціон з визначення переможця закупівлі робіт. Участь в аукціоні, очікувана вартість якого – 56,3 мільйони гривень, взяло одразу 10 підприємств з різних міст України.

У ході торгів частина учасників суттєво знизила вартість власних пропозицій. Переможець, київська компанія ТОВ “Грифон груп” запропонувала ціну у 36,1 млн гривень. Першою пропозицією переможця аукціону була ціна у 49,5 млн гривень. Тобто учасник зменшив вартість майже на 30%. Загалом така економія під час закупівлі робіт є аномальною.

Наразі триває етап кваліфікації переможця.

Фірма-переможець аукціону зареєстрована на жителя окупованого Донецька Андрія Д’яченка. Проект будівництва ще рік тому за 500 тисяч гривень виготовив відомий архітектор Анатолій Ексарьов.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: