У Черкасах проведуть фестиваль, який об’єднає освітні ІТ-проекти та ініціативи

Новини

22 вересня у Черкаській обласній філармонії відбудеться фестиваль StudIT Fest. Захід уже вдруге збере в Черкасах ключових “гравців” ІТ-ринку міста, а також студентів і школярів, які зацікавлені у розвитку в цій сфері.

Ukrainian English Russian

Розпочнеться фестиваль об 11:00 і триватиме до 16:00. Участь у ньому – безкоштовна, єдина умова – потрібно зареєструватись.

– На StudIT Fest студенти зможуть дізнатися, як побудувати успішну кар’єру в ІТ-індустрії, які курси і стажування нині доступні в місті, де можна отримати консультації. Цьогоріч фестиваль відбуватиметься у новому форматі. Замість традиційних лекцій на учасників чекає панельна дискусія за участі представників ІТ-компаній. Також більше дізнатись про ІТ-сферу містяни зможуть біля стендів проектів. Окрім того, передбачене вільне спілкування із лідерами ІТ-галузі нашого міста, – зазначає організаторка заходу, керівник Cherkasy ІТ Cluster Анастасія Негода.

Івент буде цікавий для тих, хто:

- вирішив пов’язати своє майбутнє з ІТ, але не знає, з чого ж почати;

- думає про вибір своєї майбутньої професії;

- хоче більше знати про ІТ та прагне розвиватись.

На фестивалі чекають студентів ІТ-спеціальностей, а також інших факультетів, які хочуть зв’язати своє життя із програмуванням, школярів та їхніх батьків, дорослих, які хочуть перекваліфікуватись у ІТ, а також усіх, хто цікавиться цією сферою.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: