У Черкасах проведуть реконструкцію двох торгівельних центрів (фото)

Будівництво. ЖКГ

Одночасно два торгівельних комплекси в центрі Черкас змінять своє архітектурне обличчя. Масштабної реконструкції зазнають, зокрема, універмаг «Добробут» поруч із Центральним ринком та Будинок торгівлі, що на бульварі Шевченка.

Ukrainian English Russian

 Обидва ескізні проекти вже розглянули на засіданнях архітектурно-містобудівної ради. Про це повідомив головний архітектор міста Віталій Чернуха.

Разом із оновленням будівель, там планують провести і благоустрій прилеглої території.

– Усі значимі споруди й об’єкти в нашому місті, які реконструюються або ж споруджуються в центральній частині Черкас, обов’язково мають розглядатися на засіданнях містобудівної ради, – розповів Віталій Володимирович. – Проект Будинку торгівлі ми обговорювали двічі, універмаг біля ринку – вперше.

За його словами, Будинок торгівлі звели в 1979 році. У планах власників – розширити будівлю на площі 950 квадратних метрів. Нині ж на зовнішніх стінах розпочали демонтаж реклами.

Після зміни власників хочуть оновити й універмаг «Добробут», що на вулиці Гоголя, 274. У планах – оновити двоповерхову будівлю магазину та добудувати там ще один (третій) поверх. Серед іншого, візьмуться за спорудження двох ліфтів, облаштують автостоянку.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: