У Черкасах пройшла зустріч "Під знаком "МЕРКУРІЙ 2017"

Новини

Уже другий рік поспіль Черкаська торгово-промислово палата проводить передноворічну інтеграційну зустріч, аби познайомитися з новими членами центру, їхньою продукцією, ідеями й методами роботи, а також, щоб поділитися успіхами й надихнути інших учасників на нові звершення в новому році

Ukrainian English Russian

На початку заходу президент Черкаської ТПП Сергій Першин зазначив, що конкурс-промоцію в Палаті проводитимуть не раз рік, а раз у два роки. Втім, така передноворічна зустріч, яка вже стала традиційною, й надалі відбуватиметься щорічно.

Крім цього він проанонсував членам палати події в грудні, які можуть стати для них корисними та запросив усіх зацікавлених підприємців долучитися до мікс-делегації (у складі членів Черкаської та Полтавської торгово-промислових палат), яка в кінці лютого – на початку березня планує відвідати Литву. Із нею декілька місяців тому Черкаська ТПП підписала договір про співпрацю. Щодо новинок Сергій Першин розповів про плани ввести в практику візити на підприємства членів ТПП.

Далі учасників зустрічі познайомили з новими членами палати й урочисто вручили їм посвідчення про реєстрацію.

Серед них  нових учасників: керівник  черкаської  філії ПрАТ «КИЙ АВІА» Ольга Островська, директор ТОВ «Завод Смілянська Хлодня»  Григорій Трибулкін, ТОВ «КБ Технофільтр» директор Роман Рудевич, комерційний директор компанії «Метал Інвест» Василь Петров. Кожен з них розповів про компанію, яку представляє, та запропонував свої послуги.

Члени палати мали змогу також ближче познайомитися та поділитися власними думками з приводу розвитку підприємництва під час бізнес-бранчу. Тож така зустріч для учасників Палати стала гарною нагодою обмінятися корисною інформацією.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: