У Черкасах розробляли проекти туристичних атракцій

Медицина. Туризм

Прогулянки пішим Хрещатиком, екскурсія містом на туристичному тролейбусі, аквапарк на узбережжі Дніпра, всеукраїнські фестивалі та  натовпи туристів на вулицях. Усе це може стати реальністю для Черкас вже невдовзі.

Ukrainian English Russian

У місті відбувся другий публічний діалог, присвячений   туристичному майбутньому обласного центру. Ресторатори, готельєри, представники туристичного бізнесу, освітяни, громадські активісти та владці зібралися разом, аби розробити ідеї атракцій у Черкасах, інформує cherkassy.today.

Учасники обговорення були одностайними у тому, що Черкасам бракує унікальних фестивалів, водних розваг та мало використовується публічний простір.

 Завданням учасників «мозкового штурму» було розробити концепції щонайменше для трьох проектів, які б стали окрасою туристичних Черкас. Кожна команда міркувала, які  людські, технічні, фінансові та інші ресурси необхідно задіяти для їх втілення у життя.

 Надалі учасники обговорення мають самостійно оформити ідеї у конкретні проекти, які буде презентовано у міськраді.

Наступна зустріч відбудеться   22 листопада о 15.00 у конференц-залі Торгово-промислової палати.  Цього разу мова піде про туристичні місця Черкащини та про те, як вдихнути у них життя.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: