У Черкасах шахраї під виглядом бінарних опціонів виманювали у українців гроші

Фінанси

В Україні почастішали шахрайські схеми, замасковані під інвестування в фінансові ринки. Зловмисники пропонують користувачам швидкий і легкий заробіток, а замість цього - втягують жертву в боргову кабалу.

Ukrainian English Russian

За 2018 рік кіберполіція припинила діяльність 18 злочинних груп, які позиціонували свою діяльність як роботу різних фінансових проектів. А вже в 2019-му закрила офіс, який позиціонував себе як офіс по заробітку на бінарних опціонах. Під виглядом участі в онлайн-торгах валютними парами, зловмисники пропонували українцям отримання додаткового пасивного прибутку. Для цього необхідно було створити робочий кабінет на сайті «dax100.org» і зробити внесок - 100 євро.

Коли клієнт намагався вивести гроші, шахраї під різними приводами відмовляли від цього і пропонували продовжити торги. Якщо клієнт відмовлявся і надалі вкладати кошти в торги, адміністрація майданчика проводила ряд операцій, які приводили до повної втрати грошей.

Організатором схеми виявився 36-річний житель Черкас. Штат співробітників налічував 15 менеджерів. Слідчі Черкаської поліції за даним фактом почали кримінальне провадження за ч.3 ст. 190 (шахрайство) КК України. Роботу шахрайського сайту поки призупинено, зловмисникам загрожує до восьми років ув'язнення, пише ain.ua.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: