У Черкасах шахраї продають підприємцям «податковий імунітет»

Новини

У Черкасах знову активізувалися телефонні шахраї, які від імені керівників податкової інспекції міста вимагають у підприємців гроші.
Ukrainian English Russian

Зокрема, зловмисники пропонують суб’єктам господарювання за винагороду уникнути перевірок.

Як правило, пропозиція «оплатити» відсутність податкових ревізорів з перевіркою на підприємстві надходить телефоном і нібито від імені начальника або його заступників. При цьому шахраї розповідають платникам, що він потрапив у план перевірок, або на нього чекає позапланова перевірка. Отож, якщо керівник підприємства чи підприємець хоче уникнути перевірки, шахраї пропонують перевести гроші на картковий рахунок або на поповнення мобільного телефону.

Слід пам’ятати, що шахраї непогані психологи і ретельно готують свої підступні сценарії, щоразу намагаючись урізноманітнити такі злочинні дії. Якщо вам телефонують незнайомці, представляються податківцями і просять гроші, то ні в якому разі не треба вестися на їхні спокусливі пропозиції.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ ДФС у Черкаській області звертається до суб’єктів господарської діяльності: при отриманні подібних пропозицій або ж інформації про факти зловживання з боку податківців негайно повідомляти за адресою: м.Черкаси, вул. Хрещатик, 235, або за телефоном 54-14-88.
Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: