У Черкасах стартував обласний фестиваль робототехніки

Новини

Унікальні розробки використання альтернативних джерел енергії у побутових та комерційних цілях, нестандартні підходи в очищенні води та інших ресурсів довколишнього та побутового середовища, креативні ідеї у впровадженні технічних винаходів у реальному житті. Усе це та багато іншого можна було зустріти на обласному фестивалі робототехніки «Робофест ЧДТУ-2019», який  ініціювало керівництво та педагогічний колектив  вишу за підтримки міської та обласної влади.

Ukrainian English Russian

Позмагатись за звання кращого до Черкас з’їхались діти, підлітки та молоді люди з різних куточків Черкащини. Загалом – понад 70 учасників, з 22 закладів освіти, з них 9 – з Черкас. Найменшому учаснику  нещодавно виповнилось лише 7 років, а найстаршому – 28.

Але все ж левова частина цікавих винаходів, представлених на фестивалі,  були від підлітків віком 14-15 років.

Головною темою фестивалю  робототехніки був сталий розвиток суспільства. Тому й представлені  роботи мали відповідне спрямовання.

Як розповів ректор ЧДТУ Олег Григор, нинішній рік став дебютним для  фестивалю «Робофест ЧДТУ-2019»,  і дав гарний старт для продовження цієї роботи й надалі. Так, наприкінці травня – на початку червня на базі закладу запланована масштабна олімпіада з робототехніки.

До речі, при ЧДТУ вже два роки поспіль діють безкоштовні робототехнічні гуртки для дітей та молоді різного віку, які користуються популярністю серед юних «електронників».

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: