У Черкасах стартував проект «Автоакадемія»

Авто

У рамках проведення  III етапу Трофею Федерації Автоспорту України з ралі на серійних авто, що проходив 29-30 червня у м. Черкаси, відбулось відкриття і проведено І етап серії клубних змагань «Автоакадемія».

Ukrainian English Russian

До участі у проекті «Автоакадемія» долучились 4 команди закладів освіти. Свої боліди до змагань готували студенти Черкаського політехнічного технікуму, учні ДНЗ «Канівське вище професійне училище», ДНЗ «Буцький політехнічний професійний ліцей». Також дві команди виставив Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти у Черкаській області.

Однією з умов участі у Автоакадемії було наявність у команди навчального закладу автомобіля ЗАЗ – 968 у стандартній комплектації. Учасники проекту ретельно готували свої авто, підганяли їх під стандарти безпеки ФАУ.

Два дні перегонів стали справжнім випробуванням для техніки, а також перевірили на міцність команди, що брали участь у змаганнях.

За результатами змагань на п’єдестал піднялись три команди:

І місце – Черкаський політехнічний технікум; ІІ місце – ДНЗ «Канівське вище професійне училище»; ІІІ місце – Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти у Черкаській області.

До наступного етапу змагань, який відбудеться в Черкасах 4 серпня, у команд учасників проекту «Автоакадемія» є час щоб проаналізувати помилки та підготувати автівки до нових випробувань, зазначають у прес-службі «Професійна освіта. Черкащина».

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: