У Черкасах улюбленці міськради розіграли 26 мільйонів на поточний ремонт доріг

Новини

У Черкасах тендер на поточний ремонт доріг був розіграних між двома учасниками – «Дорстрой» та «Колтех-Транс». Інші три пропозиції учасників замовник відхилив.

Ukrainian English Russian

Про це йдеться на порталі Dozorro.

На початку року Департамент ЖКК оголосив тендер на послуги з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі. Послуги повинні були надаватися із березня до серпня.

Техзавадння передбачає фрезерування глибиною 5 см на площі 64520 квадратних метрів та влаштування дорожнього покриття.

Документи на аукціон подали 5 підприємств, проте пропозиції 3-х з них замовник відхилив. При цьому пропозиція ТОВ «Афінацентр» була відхилена після скарги в Антипомонольний комітет від іншого учасника – “Євробуд-Індустрії”, пише 18000.com.ua.

Відтак участь в аукціоні взяли два учасники – ПП “Дорстрой” та “Колтех-Транс”. Перший – подав дешевшу пропозицію у 26,37 мільйона гривень, і з ним був укладений договір.

Підрядник гарантує експлуатацію об’єкту на 3 роки. Для виконання робіт він використає 7,7 тисяч тонн асфальту тип Б марка 1. Його відпускна ціна – 2495 гривень за тонну. Цікаво, що в “коштовний” ремонт вулиці Сумгаїтської цей же підрядник заклав вартість аналогічного асфальту значно дорожче – 2 716 грн\т.

Як зазначає видання, підприємства з групи “Колтех” та підприємство “Дорстрой” є фаворитами міської влади в підрядних роботах.

Лише департаменти архітектури та ЖКК уклали безпосередньо із “Колтех-Транс” угод на 100 мільйонів гривень, а з ПП “Дорстрой” – на 370 мільйонів.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: