У Черкасах встановили нові пожежні гідранти

Новини

П’ять наземних пожежних гідрантів встановили у Черкасах. Це стало можливим завдяки перемозі у програмі «Громадський бюджет» у 2018 році. Ініціатором стала пожежна служба порятунку міста Черкас. Нині гідранти під’єднали до водопровідної мережі міста. Біля них триває упорядкування території.

Ukrainian English Russian

Головний інженер комунального підприємства «Черкасиводоканал» розповів ck.suspilne.media про роботу наземних пожежних гідрантів, які встановлюють по бульвару Шевченка у Черкасах.

«Вони встановлені на центральній частині міста, на бульварній частині, починаючи від вулиці Пушкіна до вулиці Митницької».

Вартість проекту – 653 тисячі гривень. Розпорядником коштів став Черкасиводоканал, розповідає Олександр Гончаренко.

«За цим проектом були передбачені гідранти фірми «Харвел». Це якісний німецький виробник. Кожен гідрант виконаний з якісних матеріалів, мають надійну арматуру».

Таких гідрантів по бульвару Шевченка з’явилося п’ятеро. Їх встановлення реалізували в рамках перемоги у програмі «Громадський бюджет». Ініціатор – пожежна служба порятунку міста Черкас, розповідає начальник Черкаського міськрайонного відділу держслужби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області Андрій Хижняк.

«Ми подивилися як в інших країнах, державах реалізовується даний проект і ми таким чином внесли наш проект в громадський бюджет».

Раніше пожежні гідранти були підземні. Пожежникам доводилося залазити до люку, аби під’єднати воду під час пожежі. На це доводилося витрачати час, каже Андрій Хижняк.

Аби у Черкасах встановили пожежні гідранти проголосувало 1214 містян, розповідає Олексій Дубовий, заспупник начальника управління інформаційної політики Черкаської міськради.

«Загальний бюджет гідрантів складає 700 тисяч гривень, наразі відбувається безпосередньо виконання і до кінця поточного місяця планується фактичне завершення цього проекту».

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: