Голова координаційної ради Громадського бюджету-2018, заступниця міського голови Черкас Людмила Бордунос погодилася з учасникам круглого столу, що заклади комунальної, освітньої та медичної сфери застосовують адмінресурс, змушуючи черкасців голосувати за проекти, подані цими закладами.
- Я декілька тижнів перебувала на лікуванні в лікарні, і мені відомо, що працівники медзакладу настійливо рекомендували пацієнтам голосувати за поданий цим закладом проект. Це не правильно. Сьогодні ми маємо ввести зміни до правил визначення переможців Громадського бюджету, - повідомила пані Людмила.
Людмила Бордунос запропонувала обирати переможців, як це вже визначено діючими правилами. Однак після цього чиновниця запропонувала розділити проекти-переможці на категорії (комунальні та некомунальні) й потім провести другий тур визначення кращих, пише provce.ck.ua.
Пані Людмила запропонувала також звернутися до депутатів Черкаської міської ради з проханням виділити на Громадський бюджет ще 10 мільйонів гривень, щоб мати змогу профінансувати проекти різних категорій.
- Поділ проектів слід робити там, де є адмінресурс. Я пропоную внести зміни до програми Громадського бюджету на 2019-2023 роки, підготувавши нові програми, - зазначила пані Бордунос.