У Черкаській ОДА розповіли про виплату допомоги у 2020-му році

Новини

Починаючи з 1-го січня змінився механізм фінансування всіх соціальних виплат і допомог, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 № 1101 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги».

Ukrainian English Russian

Прожитковий мінімум відповідно до Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні гарантії» є базовим державним соціальним стандартом, на основі якого визначаються розміри основних державних соціальних гарантій. Через зростання прожиткового мінімуму у цьому році підвищуватимуться розміри державних допомог.

На цей рік з державного бюджету Черкаській області на виплату допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення виділено понад 1,7 млрд грн. Це дасть змогу забезпечити фінансування допомог в повному обсязі.

До того ж, буде продовжено практику диференціації рівня забезпечення прожиткового мінімуму для різних категорій населення щодо призначення державної соціальної допомоги, повідомили у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: