У Черкаському районі сезонні працівники підвищили кваліфікацію

Новини

Люди, які шукають роботу за сприяння служби зайнятості, не рідко потребують підвищення кваліфікації, перепідготовки, а то і здобуття нової професії, яка є затребуваною на ринку праці. Такі послуги можна отримати в службі зайнятості пройшовши професійне навчання.

Ukrainian English Russian

Зокрема, однією з категорій клієнтів, яка потребує підвищення кваліфікації є сезонні працівники.

Завдяки співпраці Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості з місцевими навчальними закладами, для колишніх робітників та спеціалістів агропідприємств району, є можливість проведення курсів цільового призначення з охорони праці та техніки безпеки у сільському господарстві.

Так, в лютому 2020 року 23 колишні водії та трактористи, з числа безробітних, отримали підвищення кваліфікації на базі ТОВ «Навчальний заклад Черкаський навчально-курсовий комбінат» за навчальною програмою «Дотримання безпечних умов праці при експлуатації транспортних засобів на виробництві».

Володимир, один із слухачів курсу, зазначив: «Під час навчання ми поновили в пам’яті інформацію про техніку безпеки при транспортуванні вантажів та дорожньому русі. Особливо актуальною була інформація про нові зміни правил дорожнього руху в Україні».

Після закінчення навчання безробітні отримали посвідчення про підвищення кваліфікації та з початку сезонних робіт будуть працевлаштовані на підприємства агропромислового комплексу Черкаського району.

 

Останні новини

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: