У черкаських тролейбусах поменшало пасажирів

Транспорт і зв'язок

Згідно з даними КП “Черкасиелектротранс”, за перше півріччя 2019 року тролейбуси перевезли понад 11 млн пасажирів. Кількість пасажирів, порівняно з 2018 роком, зменшилася.

Ukrainian English Russian

Про це повідомив радник міського голови Павло Мосійчук.

Кількість перевезених пасажирів за перше півріччя цього року становить 11,015 мільйонів осіб, що на 2,8 мільйони менше ніж за аналогічний період 2018 року.

Також зросли витрати на утримання підприємства – за перше півріччя 2019 року витрати становили 48,6 млн з яких із бюджету профінансовано 31 мільйон гривень, пише 18000.com.ua.

“Підсумовуючи цю картину можна зробити конкретний висновок щодо діяльності підприємства: із зростанням витрат на підприємства на 41%, в порівняні із аналогічним періодом 2018 року, ми отримали зменшення кількості пасажирів на 20%, з іншого боку ухвалення економічно обгрунтованого тарифу в 4 гривні дало збільшення доходів підприємства на 29%”, – зазначив Мосійчук.

Показовими є 2 інших показники – відсоток покриття витрат доходами складає 89%, тобто підприємство для стабільної роботи потребує або оптимізації видаткової частини (можливості якої встановлені результатами перевірки) або збільшення доходів, в тому числі шляхом фінансування із бюджету.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: