У Чорнобаї реконструюють басейн

Будівництво. ЖКГ

10 млн грн із державного бюджету отримає на реконструкцію басейну у РФОК Чорнобаївського району. Відповідне рішення прийняла міжвідомча комісія з відбору об’єктів для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних п’ятдесятиметрових і двадцятип’ятиметрових басейнів.

Ukrainian English Russian

Чорнобаївська райдержадміністрація подала на розгляд комісії пакет документів щодо реалізації проекту «Реконструкція частини будівлі Чорнобаївського  районного спортивного комплексу (приміщення басейну з улаштуванням альтернативних джерел електроенергії) по вул. Спортивна, 5, смт Чорнобай».

Проект передбачає ремонт конструкцій покрівлі, утеплення фасаду та покрівлі, впровадження альтернативних джерел електроенергії, демонтаж існуючого та монтаж  нового обладнання і трубопроводів чаші басейну, оздоблення  стін, стелі, підлоги та облаштування умов для людей з обмеженими фізичними можливостями, пише dzvin.media.

Загалом на розгляд комісії із 24 областей подали 28 проектів. Із них відібрали 14. Серед них – і проект реконструкції басейну в смт Чорнобай.

Варто зазначити, що депутати районної ради підтримали рішення про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації, що було однією з умов участі в конкурсі, та 1 млн 545 тис. грн на співфінансування проекту.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: