У Чигирині відкрили сучасний Центр надання адміністративних послуг

Новини

Новий центр надання адміністративних послуг запрацював відсьогодні у Чигиринській громаді. Взяв участь у відкритті голова Черкаської ОДА Олександр Скічко, голова Чигиринської ОТГ Віктор Харченко, заступник голови Черкаської облради Сергій Лісовий та представниця Програми «U-LEAD з Європою» Ольга Глазунова.

Ukrainian English Russian

ЦНАП у Чигирині створили на заміщення ЦНАПу РДА. Він обслуговуватиме майже 30 тисяч мешканців громади та району. В центральному офісі ЦНАП фахівці надаватимуть 257 послуг. На віддалених робочих місцях у селах Галаганівка, Красносілля, Матвіївка, Стецівка, Суботів та Тіньки, адміністратори ЦНАП надають 154 послуги.

– Новий ЦНАП у Чигирині – яскравий приклад децентралізації, коли всі питання вирішуються на місці максимально швидко, оперативно, доступно, прозоро. І принцип «держава – це сервіс» має поширюватися на всю область. Хочу подякувати нашим партнерам у втіленні цієї спільної місії –команді Програми Європейського Союзу «U-LEAD з Європою», за підтримки якої на Черкащині створюється 29 ЦНАПів, – зазначив під час відкриття голова ОДА Олександр Скічко.

Для автоматизації роботи у ЦНАП встановили програмний комплекс «Вулик», розроблений проектом EGOV4Ukraine. Також у лютому 2021 року у ЦНАПі встановлять систему керування електронною чергою. Всі працівники вже пройшли навчання з підвищення кваліфікації.

На ремонтно-будівельні роботи приміщення ЦНАПу з бюджету громади витратили 845 тисяч гривень. Ще 120 тисяч гривень спрямували на ремонтні роботи приміщень трьох віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАП. Всі точки доступу до послуг у громаді облаштовані для людей з інвалідністю.

Допомогу у створенні ЦНАП та шести віддалених робочих місць адміністраторів громаді надала Програма «U-LEAD з Європою». Зокрема, Програма надала громаді інституційну допомогу зі створення системи доступу мешканців до якісних адмінпослуг. За підтримки Програми облаштували основний офіс ЦНАП, включно з меблями та комп’ютерною технікою для 12 робочих місць. Також в межах Програми надали меблі та техніку для трьох ВРМ.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: