У деревообробці та поліграфії виробництво зросло у півтора рази

Промисловість

За підсумками 2018 року індекс промислової продукції в області порівняно з 2017 роком становив 101,9%. Про це повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області.

Ukrainian English Russian

 Зростання виробництва відбулося серед таких видів промислової діяльності: виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність у 1,6 раза; у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 19,2%; у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 5,0%; у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 2,6%; у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 1,7%.

Водночас спостерігався спад виробництва на підприємствах машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання на 10,1%, виробництва основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів – на 9,6%, виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 7,9%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 6,6%, виробництва харчових продуктів, напоїв – на 1,6%.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: