У Гірському Тікичі зникає вода

Новини

Селяни Чорної Кам'янки Маньківського району збираються пікетувати Юрпільську ГЕС на Гірському Тікичі. Звинувачують гідроенергетиків у зменшенні кількості води у річці

Ukrainian English Russian

В обласному управлінні водних ресурсів висувають іншу версію зневоднення річки. Кажуть, що в Жашківському районі на річці Гірський Тікич загалом більше 200 ставків. Їхні власники забирають і спускають воду на власний розсуд, пише vechirka.net.

– Селянам Чорної Кам'янки я би порадив провести водогін.   Найближчим часом води у Гірському Тікичі не буде, - вважає керівник обласного управління водних ресурсів Сергій Журавель.

Заступник директора ТОВ «Гідроресурс-К» Михайло Атаманюк, у підпорядкуванні якого знаходиться Юрпільська ГЕС, відкидає усі звинувачення.

– Нормативи вимагають обов'язковий санітарний скид води в літній період. Я не можу взяти й просто перекрити заставки. Бо що тоді скажуть люди, які живуть у селах і містах, які розташовані нижче за течією Гірського Тікича? А це весь Тальнівський район.

За його словами, на станції щосекунди фіксують вироблену електроенергію.

- В процесі виробництва електроенергії вода не споживається безслідно. Енергія води лише перетворюється в електричну. Ми теж хочемо звернутись до органів прокуратури, щоби вони знайшли винного у ситуації, що склалася, - додає він.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: