У «хороші руки» віддають автомобіль у Черкасах

Авто

Безкоштовно віддають автомобіль у Черкасах. Щоб його отримати, слід зареєструватись на сайті СЕТАМу та вміти сформулювати, чому саме ви повинні отримати автомобіль.

Ukrainian English Russian

Державна виконавча служба у Черкаській області через СЕТАМ безкоштовно віддає автомобіль Volkswagen Passat, повідомляє procherk.info.

Щоб отримати автомобіль, слід зареєструватись на сайті СЕТАМу, знайти необхідну річ у розділі «Безоплатна передача», приїхати у Державну виконавчу службу, написати заяву, аргументувати у ній, чому саме ви маєте отримати автомобіль. За можливості взяти участь у роботі комісії, яка ухвалює рішення про передачу.

«До нас нещодавно приїжджали одесити із військової частини. Вони дізналися про те, що ми передаємо безоплатно автівку. Звісно я з повагою ставлюсь до цієї області, але засмучує те, що немає зацікавлених представників із Черкащини. Невже вам не потрібні ті речі, які ми віддаємо? Нещодавно ми передали лікарні медичний прилад і вони були дуже задоволені, вони не знали, що є така можливість», - заступник начальника головного територіального управління юстиції, начальник Управління ДВС  у Черкаській області Ярослав Фатенко.

Представників органів місцевого самоврядування він закликав бути ініціативними, брати участь у торгах, реалізовувати непотрібні речі через СЕТАМ та претендувати на безоплатні речі.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: