У Кабміну попросили грошей на відшкодування збитків від урагану черкащанам

Сільське господарство

Внаслідок надзвичайної ситуації 1 липня постраждали десять районів Черкаської області. Найбільше пошкоджень було у Чорнобаївському, Золотоніському та Уманському районах

Ukrainian English Russian

Градом та ураганним вітром повністю знищені сільськогосподарські культури на площі 7,6 тис. га, частково пошкоджені посіви на площі 16,3 тис. га. Також зруйновані тваринницькі приміщення, токи, зерносховища, інкубатори та інші господарські будівлі сільськогосподарських підприємств на суму 50,6 млн грн. Загальна сума збитків від стихійного лиха оцінюється у 480 млн грн.

У зв’язку з цим Черкаська обласна рада звернулась до Кабміну та Верховної Ради із проханням внести зміни до Порядку використання коштів резервного фонду бюджету, доповнивши його таким пунктом:

“Кошти з резервного фонду державного бюджету виділяються на безповоротній основі сільськогосподарським товаровиробникам, постраждалим внаслідок стихійного лиха, через головних розпорядників бюджетних коштів”.

Обласні обранці просять виділити з державного бюджету кошти на покриття збитків, понесених товаровиробниками Черкаської області внаслідок стихійного лиха, пише dzvin.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: