У Кам’янці запрацювала нова міні-пекарня

Промисловість

Так сталося, що у червні 2007 року було призупинено виробничу діяльність, а згодом і повністю припинено роботу Кам’янського хлібзаводу. Жителі району та всі заклади соціальної сфери більше 10 років споживали хліб, який завозився з інших районів не лише Черкаської, а й Кіровоградської областей.

 

Ukrainian English Russian

Небайдужий місцевий підприємець Анатолій Герасименко на початку 2018 року розпочав реконструкцію наявних приміщень непрацюючого підприємства, аби запустити роботу міні-пекарні. Для реалізації проекту підприємець залучив, як власні кошти, так і кошти потенційних інвесторів. З метою виробництва високоякісних хлібобулочних та кондитерських виробів було придбано сучасне обладнання вітчизняних та іноземних виробників.

Днями відбулося урочисте відкриття міні-пекарні ТОВ «Гервест-2018»,  керівником якої став Анатолій Герасименко.

«На пекарні планується виготовляти до 6 тонн хліба та хлібобулочних виробів за добу. Це сприятиме стовідсотковому забезпеченню продукцією власного виробництва жителів міста Кам’янка та сіл Кам’янського району», - зазначив «новоспечений» керівник пекарні.

Відкриття нового підприємства забезпечило створення нових робочих місць і відповідно - збільшило надходження до місцевого бюджету.

Фахівцями Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості налагоджено співпрацю з ТОВ «Гервест-2018». Цьому передувало проведення робочих зустрічей з керівником та начальником виробництва, під час яких здійснювлась презентація послуг служби зайнятості для роботодавців. На цей час за сприяння Кам’янської районної філії вже укомплектовано 19 робочих місць та планується надати відшкодування компенсації єдиного внеску роботодавцю за 4-х працевлаштованих осіб.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: