У Каневі вимагають облаштувати офіційний пляж

Новини

Канівські обранці під час сесійного засідання підтримали депутатський запит до міського голови із проханням виконати свої обіцянки та інформувати про облаштування на березі Дніпра міського пляжу з рятувальною станцією.

Ukrainian English Russian

На підтримку запиту одноголосно виступили 25 депутатів, інформує kanos.com.ua.

"Після трагедії на причалі "Авто-ріки" 2017-го року, звернень мешканців та мого депутатського запиту, виконавча влада прийняла рішення про впорядкування на березі Дніпра міського пляжу і створення рятувального посту, а депутати міської ради у Бюджеті-2018 передбачили для цього відповідні кошти. І на травневому, і на червневому засіданні міської ради я задавав Вам питання щодо виконання цих робіт. У травні Ви відповіли про передчасність питання, а у червні пообіцяли надати письмову відповідь, яку я чекаю до цих пір.

Прийняття після червневої трагедії на дитячому пляжі рішення виконавчою владою про заборону купатися у Дніпрі в межах міста не знімає з неї відповідальності як за попередню бездіяльність, так і за можливі наступні трагедії на Дніпрі, бо не можна жити біля річки і не користуватися нею", - зазначено у тексті запиту.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: