У Києві облаштували перше велосипедне перехрестя

Досвід регіонів

У Києві на перетині вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка облаштували перше велосипедне перехрестя. З’явилось воно в рамках проведення середнього ремонту вулиці Івана Франка, пише Сьогодні.

Ukrainian English Russian

Як зазначається, завдяки зміні геометрії велосипедисти пригальмовують біля перехрестя. Також з’являється місце для пішоходів для очікування зеленого сигналу світлофору.

Відзначимо, що на вулиці Франка побудували тільки частину велодоріжки, а ось велосипедне перехрестя зроблене вперше в Києві.

“На першому велосипедному перехресті було вирішено кілька проблем. Найперше було передбачено місце для скупчення пішоходів. Щоб велосипедисти і перехожі не заважали один одному, перетинаючи перехрестя на зелений сигнал світлофора.

Оскільки є певна зміна геометрії велодоріжки, то тут зроблені обмежувачі швидкості. Велосипедисти змушені пригальмовувати перед виїздом на перехрестя Хмельницького і Франка. Зниження швидкості дозволить уникнути травм і зіткнень з автомобілями. Також тут підготовлений перспективний роз’їзд на вулицю Богдана Хмельницького, оскільки на ній теж заплановано побудувати велосипедні доріжки під час капітального ремонту цієї центральної вулиці”, – пояснили в комунальній корпорації “Київавтодор”.

Там зазначають, що перше велосипедне перехрестя було побудоване в липні.

“У перспективі реконструкції вулиці Богдана Хмельницького перехрестя буде вдосконалене і з’єднане з велодоріжкою, яку прокладуть по цій вулиці в бік Оперного театру і ботанічного саду імені Фоміна”, – додають в “Київавтодорі”.

До речі, велосипедисти вже активно користуються незвичайним перехрестям. Деякі зупиняються перед ним і переводять велосипед пішки зеброю, але є й ті, хто пролітає його з вітерцем на великій швидкості.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: