У Києві запустили збір кришечок для створення вуличної лавки

Досвід регіонів

У Києві “Агенти змін” запустили проєкт зі збору кришечок для створення вуличної лавки. Про це повідомляється на сторінці організації в Facebook, пише БЖ.

Ukrainian English Russian

Спеціальні контейнери встановлені в трьох закладах на вулиці Рейтарська: в кав’ярнях “Каштан” і Zigzag, а також в барі Malevich. За словами організаторів, місць, куди можна буде приносити пластикові кришечки, скоро стане більше.

Команда “Агенти змін” розробила концепцію вуличної лавки, частково виготовленої з переробленого пластику. Вона буде складатися з 12 окремих секторів, які в зібраному стані будуть представляти собою велику клумбу. Там планують висаджувати багаторічні рослини. Кожну частину обладнають дерев’яним сидінням і невеликою спинкою. Інші деталі будуть виготовлені з плит з переробленого пластику. В першу чергу планують зробити прототип для перевірки надійності всіх елементів.

Після реалізації концепції “Агенти змін” разом з архітектурною школою “Урбанина” планують створити навчальний курс, в якому детально розкажуть про процес і поділяться всіма напрацюваннями. Проєкт проходить у партнерстві з організацією “Україна без сміття”.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: