У Львові на території Шевченкіського гаю зведуть будівлю з озелененим дахом

Досвід регіонів

Інститут проєктування «Комфортбуд» розробив проєктно-кошторисну документацію для адміністративної будівлі Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай).

Ukrainian English Russian

Адмінбудівлю зведуть поруч із головною алеєю, що веде до входу у Шевченківський гай, повідомляють в Інституті проєктування “Комфортбуд”, передає БЖ.

Повідомляється, що каркас, колони і стіни будуть виконані із залізобетону. Одним з основних елементів оздоблення стане скло. Для облаштування даху планують використовувати “зелені” технології. Це дозволить поглинати вуглекислий газ і знижувати рівень шуму в приміщеннях, а також забезпечувати додаткову теплоізоляцію, кажуть архітектори.

На першому поверсі будуть розташовані адміністративні приміщення. На нижньому рівні – санітарно-побутові, інвентарні кімнати, технічний архів та інші допоміжні приміщення. Біля будівлі буде облаштований внутрішній дворик.

За словами авторів проєкту, будівля буде повністю доступною для маломобільних людей.

Реалізація проєкту запланована на другий квартал 2022 року. Проєкт фінансується з державного бюджету, а замовником є сам музей, пише Хмарочос.

Музей, також відомий як “Шевченківський гай”, був заснований у 1971 році. Він є одним з найбільших в Європі музеїв під відкритим небом з колекцією пам’яток дерев’яної архітектури.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: