У Львові з’явиться IT-квартал

Досвід регіонів

За кілька років у Львові може з’явитися мікрорайон, спроектований і збудований спеціально для потреб індустрії високих технологій

 

Ukrainian English Russian

У Львові наприкінці 2017 року має розпочатися будівництво ультрасучасного кварталу Innovation District ІТ Park. Інвестиції в перший етап будівництва сягнуть $95 млн, повідомили biz.nv.ua у Lviv IT Cluster.

Згідно з проектом, до IT Park входитимуть шість восьмиповерхових офісних будинків, два бізнес-центри заввишки 22 і 12 поверхів, торговий центр з магазинами, супермаркетами та кінотеатром. У майбутньому кварталі передбачені готель, відділення львівських університетів з лабораторіями та лекторіями, дитячий садок, підземний і наземний паркінг, зелена зона.

За словами СЕО Lviv IT Cluster Степана Веселовського, Innovation District ІТ Park розрахований на 8-10 тис. осіб. Резидентами проекту вже є SoftServe, N-iX, GlobalLogic Ukraine та Perfectial. "Це більше 50% завантаженості парку. Наразі ведуться також перемовини з іншими компаніями", – зазначив Степан Веселовський.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: