У липні на Смілянщині відремонтують кілька доріг і міст

Новини

У Смілянському районі продовжується ремонт доріг загального користування місцевого значення.

Ukrainian English Russian

Як повідомляють в РДА, зокрема, на дорогах «Ташлик – Буда – Макіївка» вже облаштовано 3000 м2 вирівнюючого шару картами, 1311 м2 – струменевим методом.

Кипить робота і на шляху «Городище – Буда – Орловецька», де дорожники уклали 1200 м2 вирівнючого шару, ще на 1829 м2 вони ліквідували ямковість.

Також, наголошують в райдержадміністрації, Службою місцевих автомобільних доріг в Черкаській області укладено договори з переможцем тендерних закупівель ПП «Дорстрой» на поточний середній ремонт дороги загального користування місцевого значення «Сміла − Сунки – Плескачівка». Там, а ще на дорозі «Ковалиха − Попівка − Червоне», відремонтують окремі ділянки.

Укладено договір і з ПП «Інвестиційно-будівельна компанія «Апостол» на поточний середній ремонт мосту на дорозі «Сміла − Сунки – Плескачівка».

До речі, всі ці ремонти на дорогах нашого району стали можливими, завдяки сприянню депутатів районної та обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», в виділенні на це коштів з обласного бюджету. А також злагодженій роботі Смілянської  райдержадміністрації з освоєння бюджетних коштів.

В РДА кажуть, що відповідно до календарного графіку надання послуг, ці будівельно-монтажні роботи на наших дорогах планується розпочати вже у липні, пише smila-ua.com.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: