У МХП визначили переможців конкурсу мікрогрантів

Благодійний Фонд „МХП – Громаді“ у Черкаській і Київській областях підсумував результати конкурсу мікрогрантів „Час діяти“.

Ukrainian English Russian

Цьогорічні переможці отримають на реалізацію своїх проєктів гранти у розмірі 50 тисяч гривень.

Організатори зазначили, що не всі українські підприємства займаються суспільно важливою роботою. У керівництва МХП та Благодійного фонду є мета заохочувати людей до активних дій для розвитку їх громад. Реалізуючи її, вони вчать, як кардинально змінювати своє життя та життєвий простір.

– МХП не лише розвиває інфраструктуру сіл, не лише запроваджує нову якість їхнього життя, але впроваджує і важливі програми доступної освіти та медицини, проєкти щодо відновлення та збереження довкілля, конкурси-мікрогрантів. Ми масштабуємо „Час діяти“ до загальноукраїнського рівня для того, щоб робити все це ще більш ефективно, разом із мешканцями сільських територій вийти на міжнародні донорські організації, які допоможуть у наших прагненнях. Таким чином, наші спільні зусилля побудують кращу країну, – зауважив заступник голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності Ігор Лещенко.

Переможцями конкурсу «Час діяти» стали:

Не пали - компостуй" – Степанецька ОТГ, «Освітній хаб «HAPPY-ХАБ» - с. Шендерівка, "Фізична активність – ліки для здоров'я" – смт Катеринопіль. Також здобули гранти жителі с. Литвинець із проектом «Створення пізнавально-рухового простору «Щасливе дитинство» та с. Чижівка із ідеєю "«Простір для відпочинку, розвитку та навчання «МАКІТРА». Мешканці села Білозір'я виступили з проектом «Створення туристичного маршруту «Лісовими стежками навколо ірдинського болота», а черняхівці з ідеєю встановити відеоспостереження у селі, пише provce.ck.ua.

Громада села Мартинівка запропонувала проект «Екологічно-історичного маршруту «Мартинівський скарб»-2020». Мешканці села Дирдин за грантові кошти створять інформаційно-комунтативний центр у місцевій гімназії.

Ще 16 проєктів після свого доопрацювання авторами також отримали гранти.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: