У Мукачеві запустили проєкт «Купуй закарпатське»

Досвід регіонів

 «Купуй закарпатське» – новий проєкт запустили в Мукачеві, мета якого заохочувати жителів та гостей краю купувати продукцію місцевих виробників.

Ukrainian English Russian

Про це пише Mukachevo.net.

За інформацією, організатори представили програму флешмобу на свіжому повітрі у стінах замку Паланок.

Зазначається, що коли програма почала діяти, до неї одразу приєдналось 7 мукачівських виробників. З кожним тижнем охочих приєднатись більшає. У перспективі, об’єднати всіх місцевих виробників. Йдеться не лише про продукти харчування. Також – меблі, сувеніри і навіть твори мистецтва.

Докладний план розвитку розробили на найближчий рік. Загальний – на 5 років.

У найближчий рік у мережах супермаркетів з’являться позначки “Купуй Закарпатське”, де всі охочі зможуть придбати якісний мед, сир, фрукти та овочі.

Такий досвід вже давно діє в сусідніх країнах та в туристичних містах України. Ця акція не нова. Ідея з’явилась багато років тому. Та зараз вирішили втілити її в життя на 100 %. “Купуй Закарпатське” стосується всього регіону. Пілотною ж буде Мукачівська ОТГ. Організатори вже створили “Закарпатський кошик” в який входить мед, джем, сир, пиво, вино.

У 2021-му планують вихід на новий рівень. Тоді ж проведуть великий форум локальних виробників Закарпаття.

Якщо виробник закарпатської продукції хоче долучитися до флешмобу. Для цього варто лише залишити хаштег #купуйзакарпатське, або зв’язатись з організаторами.

Нині всі охочі можуть приєднатися до групи у фейсбук “Купуй Закарпатське”, де з’являтимуться актуальні новини.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: