У новому навчальному центрі готуватимуть фахівців для молочної галузі

Сільське господарство

У ТОВ «Кищенці», розташованому у с. Добра Черкаської області,  відбулося відкриття навчального центру для підготовки спеціалістів МТФ Dairy Center Kischenzi.

Ukrainian English Russian

Українські тваринницькі господарства вже декілька років демонструють нестачу висококваліфікованих спеціалістів та рядового персоналу. ТОВ «Кищенці» є учасником Асоціації виробників молока (АВМ), де вже давно планували створити навчальну платформу для забезпечення потреб у кадрах на вітчизняних молочних господарств. Згодом вирішили розпочати проект на базі ТОВ «Кищенці», інформує avm-ua.org.

У навчальному центрі Dairy Center Kischenzi (DCK) будуть проводити навчання та підвищення кваліфікації менеджерів МТФ, ветеринарів, зоотехніків, техніків штучного осіменіння, операторів машинного доїння, операторів з розчистки ратиць і УЗ-діагностики ВРХ. Кабінети для DCK обладнають унікальними для України навчальними і тренувальними матеріалами.

Заснування центру на базі ферми дасть можливість закріплювати теоретичний матеріал на практиці. Навчати спеціалістів будуть як вітчизняні експерти, так і фахівці світового рівня.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: