У новий дизель-потяг у середньому продавали 8 квитків на один рейс

Транспорт і зв'язок

Курсуючи між станцією ім. Т. Шевченка (Сміла) та Черкасами на новий дизель-потяг, офіційно запущений наприкінці вересня, було продано 8,7 тисяч квитків. Загальна виручка склала 156,3 тисячі гривень.

Ukrainian English Russian

Таку інформацію повідомили виданню “18000” у відповідь на інформаційний запит.

Потяг курсує з 23 вересня 2020 року, а графік передбачає чотири зворотні рейси. Таким чином за 129 днів, які курсує потяг, за добу продавалося у середньому 68 квитків або ж 8,5 квитків на один рейс. Зауважимо, що загальна місткість пасажирів – 170 осіб. Середня добова виручка складає 1 200 гривень, пише 18000.com.ua.

Нагадаємо, що дизель-потяг ДПКр-3 був придбаний у 2019 році, його вартість склала 177 млн гривень. Попередньо він мав використовуватися за напрямком Київ-Аеропорт Бориспіль, втім через падіння трафіку у столичному литовищі плани були змінені і дизель перебазувався на Черкащину. У перший рейс його “запускали” новопризначений очільник обласної державної адміністрації екснардеп Олександр Скічко та його попередник Сергій Сергійчук.

Запуск дизель-потягу був однією з ініціатив Скічка, окрім іншого на цей рік бюджетом передбачені кошти на електрифікацію ділянки залізниці між Смілою та Черкасами та запуск експресу Київ-Черкаси. На ці цілі планується витратити близько 500 млн гривень.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: