У половині перевірених закладів області виявили санітарні порушення

Новини

У рамках санітарно-епідеміологічних перевірок на Черкащині відбулося 245 планових та позапланових перевірок, у результаті яких у половині закладів виявлено порушення санітарних норм та правил.

 

Ukrainian English Russian

Про це повідомляє прес-служба ГУ “Держпродспоживслужби в Черкаській області”.

Позапланові санітарно-епідеміологічних перевірки відбулися в навчально-виховних, лікувально-профілактичних закладах, підприємствах питного водопостачання та суб’єктах господарювання, що використовують пестициди та агрохімікати.

За результатами перевірок, порушення санітарних норм та правил були виявлені в половині закладів. Найбільше порушень –  у підприємствах централізованого водопостачання та дошкільних навчальних закладах.

Як наслідок, на посадових осіб накладено 75 штрафів на загальну суму майже 20 000 гривень, керівникам суб’єктів господарювання направлено 151 припис, видано 7 розпоряджень щодо усунення порушень санітарних норм і правил.

Також власники об’єктів відстороняли від роботи 165 працівників до проходження профілактичних медичних оглядів, тимчасово призупиняли експлуатацію 8 об’єктів та зняли з реалізації майже 700 кг недоброякісної продукції.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: