У роботі Сагунівської сільради знайшли порушень на понад 200 тис. грн

Новини

Під час проведення ревізії Сагунівського сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності Сагунівської сільської ради за період з 01.01.2014 до 30.11.2018 фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 227,7 тис. грн.

 

Ukrainian English Russian

Зокрема, аудиторами встановлено факти покриття видатків, пов’язаних з наданням платних послуг (придбання продуктів харчування для дошкільного навчального закладу), за рахунок коштів загального фонду кошторису, які необхідно проводити за рахунок коштів спеціального фонду, на загальну суму 65,5 тис. грн.

Протягом 2014 – 2017 років згідно з актами на списання та відомостей проводилося понаднормове списання вугілля та списання вугілля для опалення приміщення будинку культури сільської ради без оформлення належним чином первинних документів на загальну суму 57,6 тис. грн.

Через оплату завищеної вартості ремонтних робіт сільському бюджету завдано матеріальної шкоди (збитків) на загальну суму 29,8 тис. грн.

Окрім того, встановлено, що при укладенні договору оренди нерухомого майна між Установою та ВАТ «Укртелеком» щодо передачі в оренду частини нежитлового приміщення будівлі Сагунівського сільського будинку культури, сільська рада застосувала занижений розмір ставки орендної плати, що призвело до недоотримання орендної плати загальним фондом сільського бюджету на загальну суму 47,8 тис. грн.

Серед інших виявлених  порушень: недотримання вимог законодавства з оплати праці, у тому числі з виплати матеріальної допомоги працівникам Сільської ради, зайве нарахування та перерахування єдиного соціального внеску.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам сільська рада вже відшкодувала 115 тис. грн.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: