У селах заборонили будувати багатоповерхівки

Будівництво. ЖКГ

Зведення багатоповерхових споруд дозволяється лише у випадку, якщо населення перевищує 1000 осіб. У селах з населенням до 1000 осіб відтепер дозволяється виключно садибна забудова, жодних п’ятиповерхівок.

 

Ukrainian English Russian

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України встановило максимальну поверховість житлової забудови у населених пунктах залежно від їх класифікації та чисельності населення.

Оновлений ДБН "Планування і забудова територій" вже затверджений і буде опублікований найближчим часом, пише unian.ua.

Як повідомив у Facebook заступник міністра Лев Парцхаладзе, відтепер у сільських населених пунктах з чисельністю населення до 1000 осіб дозволяється виключно садибна забудова, у селах понад 1000 осіб – садибна забудова та багатоквартирні будинки висотою до 12 м (до 4 поверхів включно), у селищах міського типу – садибна забудова та багатоквартирні будинки до 15 м (до 5 поверхів включно).

У містах з чисельністю населення до 50 тисяч дозволяється розміщувати садибну забудову та багатоквартирні будинки до 27 м (до 9 поверхів включно), у містах з населенням 50-100 тисяч – садибну забудову та багатоквартирні будинки до 48 м (до 16 поверхів включно).

Максимально допустима висотність багатоквартирної забудови у містах з чисельністю населення понад 100 тисяч встановлюється документацією з просторового планування.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: