У Шполі продадуть стоматполіклініку, щоб вторгувати на житло лікарям

Новини

На сесії Шполянської районної ради ухвалено рішення про приватизацію цілісного майнового комплексу стоматологічної поліклініки, що у Шполі на вулиці Таранця, 19.

Ukrainian English Russian

Про це повідомляють «Шполянські вісті».

Вже кілька місяців стоматологи трудяться у приміщенні районної поліклініки, а будівля стоматологічної поліклініки стоїть порожня. У зв’язку з цим директор КНП «Шполянська багатопрофільна лікарня» Василь Уманець звернувся до депутатів з проханням надати підприємству дозвіл на приватизацію цього об’єкту комунальної власності районної ради (цілісного майнового комплексу площею 859,9 кв. м) шляхом продажу на аукціоні з умовами. Василь Петрович аргументував свою позицію тим, що сьогодні існує нагальна проблема придбання житла молодим лікарям, які приїдуть в лікарню працювати. Й саме за кошти, виручені за продаж майнового комплексу, можна придбати житло медикам.

Дискусія розгорілася щодо питання продажу будівлі. Частина депутатів запропонувала не поспішати з продажем, а дозволити здати будівлю в оренду. Депутат Віта Нечай разом зі своїми колегами по фракції підрахувала, що вигідніше буде здавати стоматполіклініку в оренду. Депутат Василь Колісник наголосив перед присутніми, що процедура продажу з аукціону довготривала і вимагає безліч законодавчих процедур. «Це справа кількох місяців», — зауважив він. Тому, на його думку, варто здавати приміщення в оренду, аби вже зараз отримувати реальні кошти.

Ці та інші доводи не переконали опонентів – більшість від ВО «Черкащани», тож в результаті голосування був наданий дозвіл на приватизацію з подальшим продажем на аукціоні цілісного майнового комплексу стоматологічної поліклініки.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: