У шполянського підприємства рейдери намагаються відібрати землю

Сільське господарство

Аграрії Черкаської області насторожені через декілька випадків рейдерських атак, які сталися в області у вересні. Так, господарство «Відродження» (Шполянський район) зіштовхнулося  зі спробою привласнення їх земельного банку завдяки фіктивним документам

Ukrainian English Russian

Про це з посиланням на прес-службу ВАР інформує agropolit.com.

Як повідомила директор підприємства Тетяна Ляшенко, про втрату частини оброблюваних земель працівники підприємства дізналися 27 вересня, тоді як перші записи про розірвання договорів оренди, котрі вдалося знайти на сьогодні в реєстрі, датуються 1 вересня.

Про спробу рейдерського захоплення працівники дізналися випадково, після того, як на сусідньому господарстві сталася аналогічна ситуація.

Підставою для реєстраційних записів про розірвання договорів стали документи з підробленою печаткою «Відродження» та несправжнім підписом власника. Зараз рейдери намагаються зареєструвати нові договори оренди на своє підприємство.

За її словами, керівництво підприємства вже має підозри, що напад здійснює один із великих українських агрохолдингів. Директор «Відродження» вже написала заяву до правоохоронних органів, поспілкувалася з головою Реєстраційної служби Черкаської області та попередила нотаріуса, який працював із рейдерами. Служба корпоративної безпеки ВАР забезпечує юридичну підтримку постраждалого підприємства й уже готує звернення в Міністерство юстиції.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: