У службі зайнятості розповіли, за ким «полюють» черкаські роботодавці

Новини

З початку 2019 року роботодавці Черкаської області  проінформували обласну службу зайнятості про наявність  15896 вакансії.

Ukrainian English Russian

За видами економічної діяльності:  36,3%  вакансій пропонується у сільському господарстві, 17,1% на підприємствах та установах переробної промисловості, 11,6% - в оптовій та роздрібній торгівлі.   

За професійними групами: найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування, на представників найпростіших професій, на працівників сфери торгівлі та послуг.

У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається серед робітників з обслуговування та експлуатації обладнання на водіїв автотранспортних засобів, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, дорожніх робітників, токарів, водіїв навантажувача, серед кваліфікованих робітників – на слюсарів-ремонтників, електрогазозварників, швачок, бетонярів, оброблювачів птиці, електромонтерів,  мулярів, малярів тощо.

Також затребувані працівники сфери торгівлі та послуг (продавці продовольчих та непродовольчих товарів, кухарі, охоронники, продавці-консультанти офіціанти, бармени, молодші медичні сестри, помічники вихователя, перукарі тощо).

 Серед кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства найбільш затребувані робітники на лісокультурних роботах, робітники з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, оператори машинного доїння, тваринники, рибалки прибережного лову, плодоовочівники, лісоруби, птахівники.

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи - бухгалтерів,  агрономів, вчителів закладів загальної середньої освіти, економістів, а також сестер медичних.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: