У Смілі створили центр обслуговування споживачів електроенергії

Новини

Керівництвом ТОВ «Черкасиенергозбут» було прийнято рішення щодо ряду змін в організаційній структурі Товариства, які спрямовані на оптимізацію виробничих процесів.

Ukrainian English Russian

Однією з таких змін стало створення нового, так званого, Смілянського осередку ЦОС. До складу цього об’єднання увійшли безпосередньо Смілянський, а також Кам’янський, Чигиринський і Шполянський центри обслуговування споживачів. Очільником новоствореного осередку став Валентин Головченко – досвідчений фахівець, який має великий досвід роботи в енергетиці та зарекомендував себе як ефективний керівник, пише zmi.ck.ua.

Для довідки: ТОВ «Черкасиенергозбут» наразі є найбільшою енергопостачальною компанією Черкаської області і її центри обслуговування споживачів розміщені в усіх районах Черкащини. Кожен з них очолює начальник групи. Окрім цього, для більш ефективної роботи, ЦОС об’єднані в так звані осередки, яких, станом на сьогодні, виділено шість.

Певні зміни торкнулися також і Канівського осередку – тепер до нього, окрім Канівського та Корсунь-Шевченківського, відноситиметься також і Городищенський центр обслуговування споживачів.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: