У Степанецькій ОТГ планують розпочати виробництво паливних брикетів

Енергоефективність

Забезпечити школи, дитсадки, ФАПи, будинки культури та інші комунальні заклади брикетами власного виробництва планують на Канівщині в Степанецькій ОТГ.

Ukrainian English Russian

Про це «Прочерку» розповів голова громади Олександр Яременко.

– Ми створили комунальне підприємство «СТЕП-АГРОБУД», щоб мати власне виробництво брикетів, здатне забезпечити на опалювальний сезон комунальні заклади, щоб люди мали робочі місця. Також закупили техніку і для асфальтування, і для прочистки снігу, – розповідає Олександр Яременко.

Зараз на комунальному підприємстві працює декілька десятків людей. Вони будуть і на техніці працювати і лінією брикетів займатися.

– Завдання, що перед нами ставляться, виконуємо. За годину плануємо робити 200 кілограмів, за зміну 1600 кілограмів. Ми плануємо дві зміни. Але все одно не забезпечимо потребами громаду. Може будемо третю зміну робити. Щодо сировини, то пробували липу, але вона занадто «в’яжучий» матеріал. «Б’ємо» шишку. У цілому, обрізаємо гілки вздовж доріг, переробляємо насамперед на тирсу, далі вже пресуємо в брикети, – каже директор КП «СТЕП-АГРОБУД» Віктор Падалка

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: