У Верховній Раді зареєстрували основоположний законопроект сільського розвитку

Новини

Зареєстрований документ встановлює ключові засади та стимули в секторі сільського господарства. Це нова комплексна візія розвитку державної аграрної політики, що враховує інтереси товаровиробників

Ukrainian English Russian

 Документ спрямовано на сталий розвиток сільських територій та підвищення рівня життя сільського населення, зазначають у Черкаській ОДА.

Законопроектом пропонується розробка Плану заходів із реалізації основних засад розвитку державної аграрної політики та політики сільського розвитку, а також встановлюються додаткові гарантії захисту прав землекористувачів від рейдерських захоплень. Крім того, усуваються законодавчі перешкоди для розвитку сімейних фермерських господарств.

«Цей документ має стати потужним стимулом для розвитку агропромислового комплексу та сільських територій. Увага приділена насамперед продовольчій безпеці держави, стимулюванню розвитку малих виробників сільськогосподарської продукції та створенню сприятливих умов для розвитку аграрних кластерів. Крім того, значна кількість норм спрямована на поліпшення рівня життя в сільській місцевості», – говорить один із авторів законопроекту, народний депутат Геннадій Борисович Бобов.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: