У яких галузях на Черкащині платять найвищі та найнижчі зарплати

Фінанси

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у липні 2019р. становила 9658 грн, що у 2,3 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн) і склала 106,3% до червня 2019р. та 122,3% до липня 2018р.

Ukrainian English Russian

Про це інформують у Головному управлінні статистики у Черкаській області.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці належали фінансова та страхова діяльність, сільське господарство, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, добувна промисловість і розроблення кар`єрів, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2–2,2 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, виробництві електричного устатковання, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг, і не перевищував 61% від середнього рівня по економіці.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: