У “Зерноленді” на Черкащині хочуть створити свій зоопарк

Медицина. Туризм

Подивитися на тварин та погратися з ними відтепер можна у просвітницько-розважальному, етнографічному комплексі «Зерноленд», що у селі Івківці Чигиринського району. Про це йдеться у сюжеті "UA: Черкаси".

Ukrainian English Russian

Нині там працюють над створенням власного зоопарку. Зі слів засновника комплексу Назара Лавріненка, найбільше таке спілкування з тваринами подобається дітям.

Тамара Вакуленко частує косулю печивом. Рік тому Борю (так назвали тварину) знайшов чоловік у сусідньому селі Головківка.

- Воно було маленьке, тільки народилося. На ніжках воно не стояло, мокре було. А в мене чоловік працює майстром лісу. Знають його всі, тому дітвора прийшла і питає, куди його такого малого дівати. І ми взяли його вигодовувати, - розповідає жінка.

Другу домівку Боря отримав у просвітницько-розважальному етнографічному комплексі "Зерноленд, пише provce.ck.ua.   Розповідає його засновник Назар Лавріненко, тут у косулі з'явився власний вольєр та догляд.

- Ми подивилися, що він гарний, має подобатися дітям. Зробили для нього повністю клітку. Закрили сіткою, тому що дуже сильно стрибає. І, можливо, знайдемо йому пару, - каже чоловік.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: