У Золотоноші ремонтують дороги спільними зусиллями влади та громади

Новини

Згідно з програмою “Золотоноша своїми руками”, місцеві жителі самоорганізовуються та самостійно замовляють проектно-кошторисну документацію у будь-якого акредитованого проектанта. Міська ж рада за рахунок бюджету проводить подальші роботи за кошторисом.
Ukrainian English Russian

Лише в цьому році за такою системою обладнали вулиці Панаса Мирного, Нову, Горького, Промислову та Луі Пастера, повідомляє zolotonosha.ck.ua. На черзі перебувають вулиці Ватутіна та Карпенка-Карого, розповідає начальник управління житлово-комунального господарства Золотніського міськвиконкому Олександр Флоренко.

«Проектно-кошторисну документацію на асфальтування усі, хто виявить бажання, зможуть замовити в будь-якій акредитованій проектній організації. Орієнтовна вартість виготовлення документів на другорядних вулицях становить від 7 до 35 тисяч. Вартість залежить від величини вулиці і проектних завдань», – пояснює Олександр Флоренко.

Тим часом рівень та інтенсивність виконання шляхових робіт у Золотоноші знайшли оцінку і в Черкасах. Місто, за словами фахівців, належить до тих, де в області ладнають дороги найкраще.

Останні новини

04 серпня, 2020

03 серпня, 2020

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: